האם גוף יפה וכסף באמת יעשו אותנו מאושרים יותר?


האם קרה שפעם התבאסתם על הגוף שלכם ואמרתם זהו, אם אני אוריד רק עוד 5 ק״ג, אנשים יאהבו אותו יותר ואהיה אדם מקובל ומוערך יותר בחברה ואהיה מאושר יותר?

הרבה אנשים גם חושבים כך. ואז הם עושים דרך יפה מאוד, מגיעים למטרה שלהם, מגלים שכלום לא השתנה והורסים את כל מה שהשיגו...

למה זה קורה?

אם אנחנו רוצים לעשות שינוי חיצוני בגוף שלנו למטרות חברתיות למיניהן, חשוב לזכור שזה לא משנה כמה שינוי הגוף עבר אם לא נעשה שינוי מחשבתי, כלום לא ישתנה! 

יכול להיות שעשית שינוי מבחינה חיצונית, אך אין לכך קשר לשינוי המחשבתי שאתם צריכים לעבור כדי לקבל את הגוף שלכם ולאהוב אותו.                                                 בכל תחילת תהליך כלשהו לשינוי המראה החיצוני שלנו (דיאטה, מסה וכו׳) עלינו קודם כל לקבל ולאהוב את הגוף שלנו לפני תחילת התהליך, כדי שנאהב אותו גם בסופו.

תרגיל קצר וחשוב:

עצמו עיניים ודמיינו את עצמכם בגוף המטרה שלכם, איזה כיף! עושים מה שבא לכם, מרגישים שמחים, מאושרים ונהנים מהחיים.

אז זהו, שזה ממש לא יהיה ככה. אתם תרדו/תעלו במשקל ותגלו שכלום לא השתנה!

אז איך כן גורמים לשינויים לשפר את החיים שלנו?

אני רוצה ששוב תעצמו עיניים ותדמיינו את עצמכם בגוף המטרה שלכם. 

עכשיו, תחשבו שאתם מרגישים בדיוק כמו עכשיו, שאתם לא מקבלים יחס מיוחד ואתם לא פתאום מאושרים הרבה יותר, פשוט יש לכם את ההרגשה הזאת שהצלחתם לעמוד במטרה שלכם!                                                                                                   המטרה בתרגיל היא שתבינו שאם לא תהיו שמחים עכשיו, שום דיאטה לא תעזור! 

תבינו שהמטרה האמיתית שלכם בירידה במשקל היא להוכיח לעצמכם שאתם יכולים לעמוד במטרות, לבדוק ולשפר את כוח הרצון שלכם, וההרגשה הטובה שהצלחתי להגיע למטרה. איך שאתם מרגישים או היחס שאתם מקבלים עכשיו, כנראה לא ישתנה.         הוא ישתנה רק משינוי שיבוא מבפנים ולא שינוי חיצוני. 

זכרו את הטיפים האלו בכל מטרה שתציבו לעצמכם, בהצלחה!

לקבלת תכניות הכושר והחיטוב הטובות ביותר לחצו כאן.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.